O webinarze

Business&Technology webinar to cykl merytorycznych spotkań online organizowanych przez firmę Atos we współpracy z innymi liderami świata biznesu. Najbliższa sesja organizowana wspólnie z Hewlett Packard Enterprise, Siemens Polska i kancelarią Domański Zakrzewski Palinka będzie dotyczyć zagadnień związanych z nowoczesną linią produkcyjną. Prelegenci przedstawią zarówno prawne, jak i technologiczne aspekty wprowadzenia w życie najnowszych rozwiązań obszaru Internetu Rzeczy, mające realny i krytyczny wpływ na codzienną pracę firm i organizacji.

Webinarium jest bezpłatne, konieczna rejestracja. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa.


Agenda

10:00 – 10:20
Domański Zakrzewski Palinka: Zarządzanie własnością intelektualną w dużej firmie

10:20 – 10:40
Hewlett-Packard Enterprise: Jak monetyzować dane z urządzeń i zapewniać bezpieczeństwo produkcji przy pomocy rozwiązań Internet of Things

10:40 – 11:00
Siemens: Przepis na digitalizację w koncepcji Industry 4.0

11:00 – 11:20
Atos: Rzeczy dzieją się w fabryce, czyli IoT na linii produkcyjnej. Optymalizacja produkcji i procesów technologicznych IT opartych o Internet Rzeczy

11:20 – 11:30
Sesja Q&A, podsumowanie


W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza

lub skontaktować się z Mironem Niewiadomskim, Head of Marketing and Communications w Atos: miron.niewiadomski@atos.net
Uczestnik, który dokona kompletnej rejestracji otrzyma potwierdzenie drogą mailową wraz z linkiem do webinara.

© 2020 Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o.. Wszystkie nazwy produktów i firm wymienione w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi ich właścicieli.

 

Atos Polska S.A., informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Atos Polska S.A. w celu przekazywania informacji handlowej i marketingowej o produktach i usługach oferowanych przez firmę Atos. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych.